WhatsApp
  • Chinese (Simplified) German French Italian Arabic Russian Portuguese Spanish English Turkish

Teknik Destek

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

HakkımızdaBiz işimizi ve siz değerli müşterilerimizi seviyoruz…

 

  1977’yılından beri aktif ticaret hayatımızdaki bilgi, birikim ve deneyimlerimizi 1992 yılında girdiğimiz mobilya sektöründe de uygulayarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Düsturumuz müşteri memnuniyeti odaklı, güven kazanmak ve bu güvenin daha büyük kitlelerle buluşmasını sağlamayı ana ilke olarak benimsemekteyiz.

    Tüketici memnuniyeti konusunda çeşitli sorunların yaşandığı mobilya sektöründe belirgin müşteri memnuniyetine ulaşmış olmaktan mutluyuz ama bununla yetinmeyip ürünlerimizi daha büyük kitlelerle buluşturmayı gaye edindik hizmet politikamız ürün kalitesini devamlı yükseltip müşterilerimizin güvenine layık olmaktır. Tüketicilerimizin takdirleri ve yeni müşterilerimize referans olmaları hizmet politikamızın haklılığını ortaya çıkarmıştır.

    Sektörde yer edinebilmek ve bu yeri koruyabilmek, çalışmak, prosesleri yerinde uygulamak kaliteden taviz vermemek, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek ihtiyaçları iyi tespit etmek, müşterilerimizin mobilyaya ilişkin sorunlarına en ekonomik, en kaliteli, en fonksiyonel ve en ergonomik mobilyalarla çözüm olmak, kendimizi zamana ve teknolojiye entegre etmek kısacası işini sevmekle zirveye ulaşır. Bunu iyi biliyoruz.

   Özveri bizden beğenmek sizden…

                                                             

                    

                                                                                                                     Saygılarımızla